Producent i marka kosiarek BOSH

folder_openKosiarka
pole golfowe

BOSH jest bardzo znaną marką, produkuje nie tylko kosiarki, lecz bardzo dużo rodzajów elektronarzędzi, a także pralki, lodówki i inny sprzęt AGD. Kosiarki tej firmy widoczne są w wielu sklepach. Czy jednak przy tak szerokiej gamie produktów tego typu sprzęt jest dopracowany? Poszukałem kilku faktów na temat firmy BOSH.

Firma BOSH została założona przez Roberta Boscha w 1886 roku, w tej chwili po ponad 100 latach jest koncernem, który składa się z około 440 spółek specjalizujących się w różnych dziedzinach sprzętu. Kosiarki BOSCH, które mnie interesują dzielą się na dwa podstawowe rodzaje: z napędem ręcznym oraz zasilane elektrycznie: przewodowe oraz bezprzewodowe czyli akumulatorowe.

Kosiarki BOSH Serwis

Oficjalna strona przedstawiająca serwis BOSH wygląda obiecująco, mamy do wyboru kontakt zarówno przez formularz jak i kilka numerów telefonów. Z informacji tam zamieszczonych wynika, że serwis będzie trwał tylko kilka dni. Można zlecić serwis on-line, lub przez punkt sprzedaży.

Kosiarki BOSH opinie

Przyjrzałem się opiniom użytkowników jakie znaleźć można w internecie:

Użytkownicy chwalą funkcjonalność i dobry stosunek jakości do ceny. Wielu z nich pisze, że kosiarka pracowała dobrze do końca okresu gwarancyjnego, po tym czasie łamią się kółka, topi obudowa oraz padają silniki, których wartość stanowi 80% ceny nowego urządzenia. Niektórzy użytkownicy chcieliby kosiarkę naprawiać samodzielnie, niestety producent nie przewidział takiej możliwości, silnik jest najczęściej nierozbieralny. Użytkownicy narzekają także na brak dostępności części zamiennych.

Przeczytaj przekrojowy artykuł pt. „Kosiarka – przegląd informacji”


expand_more

Jak kupować robota koszącego?

Related Posts