Kosiarka Stiga

folder_openKosiarka
ogród

Mam wrażenie, że Stiga to słowo, które jest nieomal zamiennikiem słowa kosiarka. Kojarzy się także z tenisem stołowym. Spójrzmy na historię marki Stiga. Nazwa firmy pochodzi od imienia twórcy Stiga Hjelmquista. Firma stworzona 1934 roku jest od początku bardzo innowacyjna, pierwsze produkty to wyroby z plastiku. W 1938 roku pojawiają się stoły do tenisa, zaś w 1954 roku pojawia się pomysł na kosiarki, które stają się sztandarowym produktem firmy. W tej chwili Stiga jest nazwą międzynarodowej grupy produkującej wszelaki sprzęt ogrodniczy.

Stiga serwis

Na stronie internetowej Stiga z łatowością znajdziemy listę autoryzowanych partnerów, wraz z informację, którego rodzaju sprzęt można u nich zakupić, a także czy dany punkt zajmuje się także serwisem. Wymienione są także specjalizacje serwisu – dzięki temu wiemy, czy w danym miejscu naprawimy także kosiarki spalinowe, czy tylko elektryczne. Sieć punktów jest gęsta, w związku z tym nie obawiam się o dostępność serwisu.

Stiga opinie

Użytkownicy twierdzą, że także Stiga produkuje swój sprzęt w Chinach, jednak nie ma to wpływu ja jakość produktów. Opinie na temat marki Stiga są raczej pozytywne: klienci chwalą jakość wykonania, ergonomię, łatwe odpalanie, odpowiedni napęd i ładny wygląd. Pojawiają się także krytyczne opinie, że Stiga straciła na jakości, i żeby nie kupować ich produktów z własnymi silnikami Stigi.

Przeczytaj przekrojowy artykuł pt. „Kosiarka – przegląd informacji”


expand_more

Jak kupować robota koszącego?

Related Posts