Kosiarka John Deere – marka i producent

folder_openKosiarka
duzy trawnik

Marka John Dere już przy pierwszym kontakcie pachnie suchym wiatrem prerii i przywodzi na myśl przygody kowbojów z dzikiego zachodu. Firmę stworzył kowal John Dere wykuwający pługi. W 1837 w miejscowości Grand Detour w stanie Illinois zaprojektował lemiesz, który poradzi sobie w glebie preriowej. Kosiarka John Deere brzmi trochę skromnie, w tym kontekście ale daje nadzieję na wiernego przyjaciela.

Kosiarka elektryczna John Deere
Na zdjęciu kosiarka elektryczna John Deere

Muszę powiedzieć, że mam słabość do firm rodzinnych, a kilka elementów historii firmy John Dere zwróciło moją szczególną uwagę: słowa umierającego Prezesa, który stwierdził, że „w ciągu całego długiego życia wielkim źródłem pocieszenia był dla niego fakt, że nigdy świadomie nie postąpił źle w stosunku do drugiego człowieka i nigdy nie wprowadził na rynek źle wykonanego produktu” . Słowa te znalazłem na oficjalnej stronie John Dere. Mam nadzieję, że mimo, że minęło już blisko 200 lat firma wciąć dotrzymuje słowa, które dał jej twórca. Ciekawostka: pługowi firmy John Deere nadano wyróżnienie dla jednego ze „101 obiektów, które ukształtowały Amerykę”. Pług został wybrany spośród 137 milionów propozycji. Czy kosiarka John Deere za kolejne 200 lat obroni się jako kultowy produkt?

Kosiarka John Deere – Serwis

Gdy poszukujesz informacji na temat serwisu John Deere strona producenta jest nieco myląca, pod zakładką serwis znajdziemy informację o dostępności części dla różnych linii produktowych. Jeśli faktycznie chcemy poznać sieć serwisową John Dere należy kliknąć na zakładkę „Znajdź dealera John Deere”, gdzie po wpisaniu kodu pocztowego oraz zaznaczeniu o jaki typ produktu Ci chodzi możesz znaleźć punkty John Dere, z zaznaczeniem czy jest to wyłączenie dealer czy również punkt serwisowy oraz czy zakupisz tam części. Jest to jedna z najbardziej czytelnych wyszukiwarek punktów serwisowych z jakimi się spotkałem podczas analizy rynku kosiarek. Daje przekonanie, że sieć serwisowa jest rozległa i że Twoja kosiarka John Deere będzie mogła być serwisowana w pobliżu Twojego domu. Oczywiście warto wpisać swój kod, aby przekonać się, że w pobliżu Twojego domu jest taki punkt serwisowy firmy John Deere. Poznajmy opinie użytkowników marki John Deere:

Kosiarka John Deere – opinie

 • Jeden z użytkowników chwali, że jego traktorek John Deere przepracował 200 godzin bez awarii,
 • W innym traktorku John Deere użytkownicy narzekają na brak mocy,
 • Jeden z użytkowników narzeka, że jego traktorek odwiedził serwis 4 razy w ciągu 2 sezonów,
 • Jeden z użytkowników kosiarki John Deere chwali moc, szybkość i szerokość koszenia,
 • funkcja mielenia trawy działa idealnie, przeczytaj także: Kosiarka z funkcją mielenia czy bez?
 • uważa, że rozrusznik ułatwia pracę, ale odpalanie sznurkiem też nie stwarza problemu i nie wymaga dużo siły,
 • użytkownicy używający urządzeń wielofunkcyjnych John Deere, chwalą sobie, że mogą raz korzystać z kosiarki, innym razem z odśnieżarki,

John Deere – typy kosiarek

John Deere ma w swojej ofercie różne rodzaje maszyn, które służą do pielęgnacji trawnika, lub mogą być wyposażone w osprzęt kosiarki, są to:

 • Kosiarka Automatyczna
 • Kosiarki pchane
 • Wertykulatory
 • Kosiarki samojezdne
 • Pojazdy użytkowe Gator
 • Ciągniki kompaktowe

Oficjalna strona John Deere

Przeczytaj przekrojowy artykuł pt. „Kosiarka – przegląd informacji

expand_more

Jak kupować robota koszącego?

Related Posts