Kosiarka Einhell

folder_openKosiarka
kosiarka

Firma Einhell w 2014 roku świętowała 50-lecie istnienia, została założona w Niemczech 1964 przez Josefa Thannhubera. Co ciekawe od 1996 roku jest obecna w Polsce.

Einhell na swoich stronach przedstawia proces projektowania i produkcji pisze o wywiadzie wśród grupy docelowej i budowy prototypu na tej podstawie. Firma nie ukrywa, że kosiarki produkowane są w Chinach, jednak zastrzega, że w Szanghaju posiada duże laboratorium, które kontroluje jakość produktów. Einhell twierdzi na swojej stronie, że informacja na temat reklamacji trafia właśnie do tego laboratorium i dzięki temu poprawki techniczne są wprowadzone tak szybko jak to możliwe.

Kosiarki są certyfikowane w Europie przez międzynarodowe instytucje badawcze takie jak LGA, TÜV, TÜV SÜD, Intertek – ETL SEMKO.

Muszę powiedzieć, że to zupełnie inne podejście niż reprezentują dotychczas omawiane firmy produkujące kosiarki. Producenci zazwyczaj nie przyznają się do fabryk w Chinach, w tym wypadku jest inaczej. Zobaczmy zatem co z serwisem i jakie są opinie użytkowników kosiarek Einhell.

Kosiarki Einhell serwis:

Na stronie producenta dowiadujemy się, że kosiarki objęte sa 2 letnią gwarancją, zaś seria RED EXPERT 3 letnią. Proces naprawy gwarancyjnej funkcjonuje w modelu „door to door”, do reklamacji wystarczy dowód zakupu oraz numer tabliczki znamionowej. Obietnica producenta kosiarek Einhell brzmi, że na stronach serwisu będziemy mogli sprawdzić etap naprawy. Serwis centralny gwarantuje dostępność części zamiennych i służy poradą. Poznajmy opinie użytkowników tej marki:

Kosiarki Einhell opinie:

Jeden z użytkowników twierdz, że używa kosiarki Einhell od kilku lat, i ze sprzęt działa zupełnie jakby nie był wyprodukowany w Chinach. Użytkownik Dariusz narzeka na montaż kosiarki Einhell, brak spasowanych otworów, ciężko wkręcające się śruby. Z drugiej strony chwali kosiarkę za dobre efekty pracy, nawet na nierównym terenie. Tnie równo i jest cicha jak na tego typu urządzenia. Inny odbiorca narzeka na brak noża na wymianę po tym gdy oryginalny się zużył. Agnieszka twierdzi, że kosiarka Einhell jest lekka łatwa w obsłudze i czyszczeniu. Daje minus za toporną konstrukcję kosiarki i słabe mocowanie kółek. Inny użytkownik mówi, ze kosiarka jest lekka, cicha – akurat do małego ogródka. Jeden z klientów kupił tę markę ponownie po tym gdy poprzednio używał jej przez 4 lata. Twierdzi tylko, że pogorszyła się jakość plastiku. Inny twierdzi, że nie kupi ponownie kosiarki tej marki ze względu na brak części zamiennych.

Typy kosiarek

Firma Einhell produkuje zarówno kosiarki elektryczna, w tym akumulatorowe, jak i spalinowe.

Przeczytaj przekrojowy artykuł pt. „Kosiarka – przegląd informacji”

expand_more

Jak kupować robota koszącego?

Related Posts