Robot koszący nac opinie – recenzja NAC RLM 1500

folder_openKosiarka
robot koszący nac opinie

Być może zastanawiasz się nad kupnem nowej kosiarki, ale ciężko ci zdecydować. Wtedy bardzo pomocne są opinie innych użytkowników, którzy na co dzień pracują z taką kosiarką. Poniżej znajduje się jedna z nich, dotycząca robota koszącego NAC RLM 1500. Robot koszący nac opinie jest w formie filmiku, dlatego możesz zobaczyć, jak kosiarka pracuje.

Robot koszący nac opinie

Pan Piotr nagrał pracę swojego robota NAC 1500, z filmu można dowiedzieć się kilku przydatnych informacji:

  • przy montażu przewodu otaczającego trawnik należy zadbać, aby przylegał dokładnie do podłoża, w przeciwnym przypadku kosiarka może przewód przeciąć,
  • na szczęście producent przewidział taką ewentualność i załączył do zestawu złączki do przewodu,
  • warto wybrać model robota z regulacją wysokości trawy, ten ma zakres regulacji od 25 do 65 mm,
  • robot pokazany na filmie nie ma opcji mulczowania, warto jednak zwrócić uwagę, że nie jest ona konieczna jeśli robot kosi codziennie końcówki trawy, która dopiero wyrosła – moje pytanie brzmi, ile zużywa wtedy prądu taka kosiarka automatyczna?
  • Warto poniższy film obejrzeć, choć nie jest zbyt dynamiczny, zawiera kilka ważnych informacji dla poszukiwaczy kosiarki automatycznej:

Robot koszący nac – film

robot koszący nac opinie

Kosiarki roboty dostępne w Polsce znajdziesz pod tym linkiem: Robot koszący

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru odpowiedniego sprzętu, zapytaj sprzedawcę. On z pewnością dobrze ci doradzi i wypyta o niezbędne szczegóły, aby jak najlepiej dobrać kosiarkę do Twoich potrzeb. Zajrzyj też na stronę producenta kosiarek NAC. Możesz tam znaleźć adres punktu serwisowego, kontakt do producenta, pomoc techniczną oraz opisy innych modeli kosiarek. Znajduje się tam również e-sklep, gdzie będziesz mógł dokonać zakupu.

expand_more

Jak kupować robota koszącego?

Related Posts