Producent kosiarek marki Black&Decker

folder_openKosiarka
domek

Firma produkująca kosiarki Black&Decker od razu wzbudziła moją sympatię, istnieje od 1910 roku, produkuje również inne narzędzia. Chwali się, ze jej narzędzia, choć raczej nie chodzi o kosiarki, były używane także na księżycu. Firma Black&Decker powstała w miejscowości Baltimore. Sprzęt jaki konstruowała był bezprzewodowy, a co za tym idzie akumulatorowy. Już jestem ciekaw jakie są współczesne opinie klientów na temat tego typu urządzeń. Czy firma do tej pory wykorzystuje swoje doświadczenie w tej dziedzinie?

Black&Decker serwis

Informacja o serwisie na stronie producenta prowadzi na zupełnie osobną rozbudowaną stronę. Można na niej zarejestrować produkt, zgłosić do serwisu oraz zakupić części. Jest możliwość kontaktu jednak jedynie przez formularz. Brak informacji na temat sieci punktów, nie wiadomo czy punkty serwisowe są odpowiednio gęsto rozsiane po Polsce i czy znajdziemy taki punkt w pobliżu naszego domu.

Opinie na temat serwisu Black&Decker

są raczej pozytywne: klienci chwalą firmę, że na miejsce zepsutego sprzętu od razu odsyłany jest nowy.

Black&Decker opinie

Czas na opinie użytkowników na temat marki Black&Decker. Niestety pierwsze opinie na jakie trafiłem (konkretny produkt Black&Decker Emax32S) nie są pozytywne, choć użytkownicy chwalą lekką budowę, to narzekają na braki funkcjonalne oraz zbyt małą moc, przez którą trawa nawija się na nóż zamiast trafiać do kosza. Właściwie można powiedzieć, ze opinie o tym modelu są wręcz fatalne, ludzie wymieniają spalone silniki, rozpadające się łożyska, n nawet topiącą się obudowę. Na szczęście firma Black&Decker zawsze odsyła nowy sprzęt, który niestety znów się psuje. Negatywnych opinii jest naprawdę dużo.

W innych modelach jest więcej dobrych opinii, ludzie chwalą m.in. dobre profilowanie obudowy, które pozwala przycinać trawę przy krawężnikach i płotach. Stosunek jakości do ceny uważają za bardzo dobry.

expand_more

Jak kupować robota koszącego?

Related Posts