Producent kosiarek marki AL-KO, opinie o marce

folder_openKosiarka
kosiarka al-ko opinie o marce

Jak dowiadujemy się z oficjalnej strony producenta za markę AL-KO odpowiada firma
AL-KO Gardentech, producent chwali się na stronie, że produkty są „Engineered in Germany”, co z jednej strony jest zachęcające, z drugiej budzi obawy, że niemieccy inżynierowie wysłali swoje projekty do produkcji gdzie indziej. Jak się dowiem, to uzupełnię te informacje. Na końcu poniższego wpisu znajdziesz al-ko opinie o marce kosiarek tej firmy. Są one zebrane z różnych stron w internecie.

AL-KO serwis

Każdego potencjalnego klienta sprzętu takiego jak kosiarka, na który wydaje się kilkaset złotych lub więcej interesuje możliwość serwisowania. Nie było by dobrze musieć wyrzucić go w całości na elektrośmieci. Wydaje się, że firma AL-KO wychodzi na przeciw tej potrzebie. Na stronie internetowej znajdujemy kilka linków prowadzących do kwestii związanych z serwisem. Jest mapa punktów serwisowych oraz możliwość wypełnienia formularza. Firma oferuje także kilka procedur wyceny naprawy i jej realizacji.

Ważną kwestią jest to, żeby kupując AL-KO sprawdzić czy dany sprzedawca jest autoryzowanym przedstawicielem AL-KO oraz czy maszyna jest w ofercie AL-KO, spis dealerów jest na ich stronie. Kupowanie poza oficjalną siecią partnerów tej marki to ściąganie na siebie kłopotów.

Kosiarki AL-KO Opinie o marce

Zaczerpnąłem także opinii klientów, w internecie możemy przeczytać, że:

  • AL-KO to porządny sprzęt, jednak trzeba zwracać uwagę na model, czasem wystarczy dołożyć kilkadziesiąt złotych aby kupić lepszy sprzęt,
  • ALKO to jedne z lepszych i wytrzymałych kosiarek.
  • AL-KO dba o klienta
  • AL-KO to dobra marka. Ja tez od nich kupiłam 4 lata temu – dla mnie to ważny argument, że sprzęt będę używać dłużej.
  • Jedna z opinii mówi o tym, że ktoś od kilku lat kosi zarośla, stare ugory porośnięte różnymi siewkami drzew. Zużywa kolejne tarcze ale kosa AL-KO nadal pracuje.
  • niektórzy klienci narzekają na awaryjność, jednak są to pojedyncze opinie

Rodzaje kosiarek oferowanych przez AL-KO, w tym także moje ulubione kosiarki automatyczne.

expand_more

Jak kupować robota koszącego?

Related Posts