Polskie kosiarki Faworyt – producent firma Krysiak

folder_openKosiarka
kosiarki faworyt

Kosiarki Faworyt to marka polskiej firmy Krysiak. Firma rodzinna, która sprzedaje produkty pod własnym nazwiskiem. Można liczyć, że kosiarki będą porządne. Poszukałem co nieco o nich w internecie. FAWORYT posiada różnorodny asortyment bogaty zarówno w podstawowe i niedrogie modele, jak i sprzęt dla wymagających użytkowników. Kosiarki FAWORYT cechuje znakomity stosunek jakości do ceny.

Kosiarka Faworyt serwis

Właściciel marki, firma Krysiak, posiada 180 autoryzowanych punktów serwisowych na terenie całej Polski, gdzie dokonuje napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Polski producent oraz lokalna rozbudowana sieć serwisowa to duży plus dla potencjalnego użytkownika kosiarki. Firma deklaruje, że zapewnia między innymi części zamienne do urządzeń ogrodniczych i silników spalinowych Briggs & Stratton oraz innych silników występujących w oferowanych przez Krysiak urządzeniach.

Kosiarki Faworyt opinie

Klienci chwalą moc silnika, cichą pracę oraz efektywność koszenia. Narzekają na jakość elementów plastikowych. Chwalą dobrze załączający się napęd. Chwalą odpalanie za pierwszym razem za pomocą elektrycznego rozrusznika. Kosiarki są wytrzymałe, dają rade kosić po kilka tysięcy metrów kwadratowych. użytkownicy twierdzą, że FAWORYT to profesjonalna firma, gdzie dostaniesz na prawdę dobre urządzenia ogrodnicze za rozsądne pieniądze.

Muszę powiedzieć, że po tym jak poczytałem o kosiarkach FAWORYT stały się on faktycznie moim faworytem. Produkt o dobrej jakości, serwisowany blisko i polskiej produkcji.

Szczególnie polecam poniższy model:

W ofercie marki FAWORYT nie ma niestety moich ulubionych kosiarek automatycznych.

expand_more

Jak kupować robota koszącego?

Related Posts