5 rzeczy, które można zrobić gdy robot koszący pracuje za Ciebie

folder_openKosiarka
piknik

Co można zrobić mając tę 1 czy 2 godziny w czasie gdy kosiarka robot pracuje za Ciebie?

1. Zrobić sobie drzemkę

Lekarze zalecają drzemkę w ciągu dnia, zmniejsza ona poziom stresu, daje zastrzyk energii, o 30 procent zmniejsza ryzyko chorób serca. Wystarczy, że będzie trwała 10-15 minut. Zatem jeśli kosiarka robot pracuje za Ciebie możesz pójść na drzemkę, a pozostały czas wykorzystać na kolejne pomysły.

3. Pójść na rower lub basen

Dwie godziny to akurat tyle, żeby pójść na porządną wycieczkę rowerową. Kosiarka automatyczna kosi, a Ty suniesz po gładkiej szosie albo dajesz sobie w kość na korzeniach w pobliskim lesie. To zależy co kto lubi. Koszenie odbywa się latem dlatego jeśli doskwiera Ci upał możesz także udać się na basen. Pół godziny dojazdu w jedną stronę, pół godziny w drugą, godzina pływania i możesz poczuć się znacznie lepiej. Wszystko dzięki temu, że odzyskałeś czas, który poświęcałeś na koszenie. A teraz robi to za Ciebie kosiarka robot.

4. Zaprosić przyjaciół

Zamiast kosić przez 2 godziny możesz spotkać się z przyjaciółmi, grillujecie w ogródku, a tam gdzieś po cichu chrobocze sobie kosiarka. Zjada trawę niczym mała myszka, no nie myszka raczej nie ale może owieczka, albo kózka. Tylko nie zostawia bobków, bo to kosiarka automatyczna.

5. Obejrzeć mecz i napić się piwa

Ten punkt ma tę wadę, że czas na mecz zawsze się znajdzie, ale jednak spędzenie czasu przed telewizorem może spotkać się z komentarzami żony, że to strata czasu. Tymczasem masz już gotową odpowiedź: oszczędziłeś czas na koszeniu i teraz możesz spędzić go oglądając mecz.

Jeśli jesteś zainteresowany powyższymi aktywnościami zamiast koszenia to kosiarki roboty dostępne w Polsce znajdziesz pod tym linkiem: Kosiarki automatyczne

expand_more

Jak kupować robota koszącego?

Related Posts